הטיפולים במרפאה

טיפול במחלות חנייכים, ניתוחי חנכיים, שיני בינה, השתלות עצם והשתלות שניים

במרפאת החיניכיים של ד"ר ענת תדיר מטפלים במגוון רחב של מחלות חניכיים בילדים ובמבוגרים כולל ניתוחי חניכיים כירוגיים השתלות עצם  והשתלות שיניים. במרפאתנו תמצאו גישה כוללת לטיפול במחלות בחניכיים, הכוללת אבחון מחלות, טיפול, ניתוחי חניכיים על סוגיהם השונים, מניעה ותחזוקה, כמו גם שתלים דנטלים הכוללים השתלות עצם והרמות סינוס. אנו סבורים כי תקשורת ואמון בין רופא החיניכיים (פריודונט) והמטופלים הם הדרך הנכונה להצלחת הטיפול. אנו שואפים למתן טיפולים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר עם דגש על טיפול אישי המלווה ככל האפשר באי נוחות המינימאלית. מרפאתנו מאושרת משרד הבראות לטיפול בהרדמה מלאה.

שתלים דנטליים נועדו להחליף שיניים חסרות ולעיתים גם שיניים פגועות למרפאתנו ניסיון רב בהשתלות שיניים בשיטות שונות בהתאם למצב המטופל.

השתלת חניכיים (ניתוח פלסטי בחניכיים) הוא שם כללי למספר פרוצדורות כירורגיות אשר המטרה הסופית היא לכסות או לעבות שטח של שורש שן חשוף או להגדיל כמות חניכיים עם חתיכה מרקמת הפה או ממקור חיצוני.

 הרמת סינוס סגורה ופתוחה. הרמת סינוס סגורה מבוצעת מתוך אתר ההשתלה ברכס העצם שמהווה למעשה גם את הפתח שדרכו יוכנס השתל. הרמת סינוס פתוחה מבוצעת כאשר כמות העצם השארית ברכס הינה פחות מ- 5 מ"מ ומבוצעת דרך "חלון" בעצם הלסת

ניקוי עמוק של החניכיים מחיידקים ואבנית המסכנים את אחיזת השן בחניכיים.

שיני בינה כלואות עלולות לגרום לדלקות כאב כרוני בחניכיים ,במקרים רבים יש להוציאן על ידי עקירה.

השתלים האורתודונטים מושתלים אל הפה למשך זמן מוגבל לצורך יישור שיניים ואינם מהווים מטרד אסטטי

הדרך הטובה ביותר לטפל במחלת חניכיים היא למנוע אותה. מניעה ע"י היגיינה אוראלית נכונה וביקורים תכופים ומסודרים אצל רופא החניכיים והשיננית, עם שילוב נכון של אבחנה, ניקוי מקצועי, דיאטה נכונה וככל שמתחילים מוקדם יותר בחיים, כך טוב יותר.

צור קשר

השאירו פרטים וניצור קשר להתיעצות וקביעת תורים

    התקשר למרפאה דילוג לתוכן